جاده

Bruchmühlbach، برلین یا بلگراد: با راهکارهای محموله زمینی ما، کالاهای شما به خوبی به دورترین مناطق حمل می​شوند.

دور و نزدیک سریع و مطلوب راهکارهای محموله زمینی HCL

ما محموله شما را – با HCL Road – به موقع به مقصد ، حتی به مکان​های دور افتاده می​رسانیم. همچنین در هر نوع کانتینر، چه 20 فوت، 40 فوت، 45 فوت یا مخزن تخت.

راهکارهای محموله زمینی ما

در این ارتباط آمار و ارقام ما به نوبه خود گویا هستند. ما روزانه حدود 80 کانتینر واحد معادل بیست فوت (TEU) و بیش از 20 تن خرده بار را بارگیری می​کنیم. تجربه​ای که برای شما ثمربخش است. زیرا شما می​توانید به این مساله اطمینان داشته باشید که محموله شما به نحو مطلوب و ایمن به مقصد می​رسد.

کانتینرها

ما هر نوع کانتینر (20 فوت، 40 فوت، 45 فوت یا مخزن تخت) را به مقصد مورد نظر میرسانیم و برای روالهای کاری سریع تلاش میکنیم. آنها خواستههای شما را به صورت بسیار دقیق برآورده میکنند. و شما میتوانید مقدار زیادی صرفه جویی کنید.

مرسولات پاکت پستی

راحت تر از این امکان پذیر نیست: ما برای مرسولات پاکت پستی شما در سراسر جهان، بدون دشواری، به صورت مطمئن و حرفهای در حال انجام وظیفه هستیم. و در صورتی که شما خیلی عجله دارید: ما قادر به ارسال سریع السیر نیز هستیم. در صورت لزوم فوق العاده سریع السیر. فقط از کارشناسان ما سؤال کنید.

خرده بار داخلی

کالای پرفروش ما در حمل و نقل زمینی – و آن هم به یک دلیل خوب: کارشناسان HCL Road (HCL جاده) ما میتوانند به دلیل روندهای بهینه سازی شده، تجربه عملی فراوان و راهکارهای هوشمند، پیشنهادهای عالی به شما ارائه نمایند. ما را امتحان کنید.

خرده بار بین المللی

خواه مسیرهای کوتاه تر یا راههای طولانی، به کشور مجاور یا مقصدهای دورتر، محمولههای تکی یا عمده، حمل و نقل سنگین یا ابعاد بیش از حد معمول: ما خرده بار شما را به هر کلانشهر بین المللی حمل میکنیم. شبکه جامع شرکای جهانی ما این کار را امکان پذیر میکند. شامل ترخیص گمرکی.

حمل و نقل ترکیبی (INTERMODAL)

محموله شما چگونه به بهترین نحو ممکن به مقصد میرسد؟ و آن هم طبق موعد زمانی؟ متخصصان تدارکات ما آن را میدانند. ما گزینههای حمل و نقل مختلف را برای شما، صرف نظر از آن که محموله دریایی، زمینی یا هوایی باشد، تلفیق میکنیم. به صورت مقرون به صرفه و مطمئن.

آیا خواسته بیشتری دارید؟

آیا محموله شما دارای ابعاد و وزن بیش از حد معمول است و فوق العاده فوری یا حساس است؟ مشکلی نیست. ما برای شما راهکار مناسب را، صرف نظر از ملی یا بین المللی، زمینی و هوایی بودن، از طریق حمل و نقل هوایی یا حمل و نقل ترکیبی طراحی میکنیم.

با ما ارتباط برقرار کنید!

آیا خواهان پیشنهاد مشخصی هستید؟

ایمیل ارسال کنید، چت کنید یا تماس بگیرید.

آیا سؤالاتی دارید؟ اکنون و به صورت فوری؟

مشتاقانه منتظر تماس شما هستیم.
از فرم زیر استفاده کنید!

ما شخصا در خدمت شما هستیم!

تماس شما بهروز برنون
شماره تلفن: +49 (0) 621 59575471

Ihr Ansprechpartner

من با ارسال پیام ضوابط حفظ حریم خصوصی را میپذیرم.

We will contact you the next working day

warehouse

Thank Your,
your enquiry has been sent.

Your request has been successfully sent. We will contact you in record time.

هنوز سؤالاتی دارید؟

We will contact you the next working day تماس ، ایمیل یا چت.
ما اینجا برای شما هستیم.