Flexitanks

مایعات فنی یا مایعات صنایع غذایی ، ما آنها را با کمک “Flexitanks” با خیال راحت به مقصد می رسانیم.

مایع جایگزین بسته بندی شده است. کاملاً ساده و هوشمندانه

برای انتقال مایعات HCL EMEA “Flexitanks” را به عنوان جایگزین ارائه می دهد که مزایای جالب زیادی نسبت به سایر روش های حمل و نقل دارد.

Flexitanks

HCL EMEA به عنوان شریک مناسب برای حمل و نقل Flexitank. این امر به این دلیل است که محموله های Flexitank نیاز به توجه و مراقبت بیشتری دارند و باید اطمینان حاصل شود که شایستگی مجرب در کشور دریافت کننده نیز وجود دارد.

با تشکر از چندین سال تخصص ، HCL EMEA دارای یک شبکه گسترده جهانی در زمینه Flexitanks است. مشتریان ما از عملکرد روان ما قدردانی می کنند و می توانند به راه حل های فنی درجه یک اعتماد کنند.

جایگزینی برای...

طبل ، IBC ، ظروف مخزن یا حتی تانکرهای بسته بندی ، برای حمل مایعاتی که تحت مقررات کالاهای خطرناک قرار نمی گیرند. Flexitanks همیشه بدون نیاز به موقعیت زیاد و پرهزینه در مکانهای مورد نیاز به راحتی در دسترس است. Flexitanks تقریباً هیچ فضایی را اشغال نمی کند و مطمئناً هیچ سرمایه گذاری مانند درام یا IBC انجام نمی دهد.

سازگار با ...

محصولی که می خواهید حمل کنید چه مایعات فنی و چه مایعات صنعت غذا ، به لطف تجربه بسیار زیاد ، ما Flexitank را از نظر فنی با محصول شما سازگار می کنیم و بنابراین حمل و نقل ایمن را با رعایت تمام دستورالعمل ها و توصیه های لازم تضمین می کنیم. اول ایمنی!

بهینه برای ...

محصولاتی که باید در خلوص مطلق حمل شوند. از آنجا که Flexitanks بسته بندی یکبار مصرف است ، تحت بالاترین شرایط خلوص تولید می شود و بنابراین همیشه عاری از آلودگی است. با توجه به مزایای زیاد هزینه ، Flexitanks همچنین برای محصولات عمده یا محصولاتی که تمیز کردن آنها بسیار دشوار ، وقت گیر و گران است ، مناسب است.

با ما ارتباط برقرار کنید!

آیا خواهان پیشنهاد مشخصی هستید؟

ایمیل ارسال کنید، چت کنید یا تماس بگیرید.

آیا سؤالاتی دارید؟ اکنون و به صورت فوری؟

مشتاقانه منتظر تماس شما هستیم.
از فرم زیر استفاده کنید!

ما شخصا در خدمت شما هستیم!

تماس شما بهروز برنون
شماره تلفن: +49 (0) 621 59575471

Ihr Ansprechpartner

من با ارسال پیام ضوابط حفظ حریم خصوصی را میپذیرم.

We will contact you the next working day

warehouse

Thank Your,
your enquiry has been sent.

Your request has been successfully sent. We will contact you in record time.

هنوز سؤالاتی دارید؟

We will contact you the next working day تماس ، ایمیل یا چت.
ما اینجا برای شما هستیم.